Pomáháme našim klientům již několik let

Vseprospolek.cz byl založen odborníky v oblasti neziskových organizací, kteří se zaměřují především na právní, ekonomickou a administrativní problematiku spolků či bývalých občanských sdružení, nadací, obchodních komor a dalších právních forem. Unikátní platformu vseprospolek.cz jsme vytvořili proto, aby lidé měli možnost se obrátit na odborníka v oblasti spolků, který je schopen poradit se založením spolku, s přizpůsobením spolku novému občanskému zákoníku a s další spolkovou agendou, která je s existencí spolku spojená. Veškeré služby zpravidla zajišťujeme na klíč, kdy se klient nemusí o nic starat. Vše lze zároveň řešit online v kombinaci s poštovním doručováním bez nutnosti osobního setkání. Garantujeme profesionální přístup, nejvyšší možnou rychlost řešení Vašeho případu a přívětivou cenu bez skrytých poplatků.